top of page
Děkujeme všem našim hostům za pozitivní hodnocení Chalupy u Vipa

2023

"Naprosto úžasné místo jak k odpočinku tak k nějaké oslavě jak s přáteli, tak s rodinou. Dům byl naprosto dokonalý a ještě dokonalejší byl trávník. Válení na něm jsme si plně vychutnali. Paní majitelka je velice příjemná a přichystala vše dle našeho přání. Děkujeme za úžasný víkend.."

Aneta M., červen 2023

 

"Nádherná chalupa, krytý bazén jako bonus, úžasná paní majitelka, naprostá spokojenost."

Marek S., červen 2022

"Moc hezká prostorná chalupa, výborně vybavená, velká zahrada, bazén, pinpong....užili jsme si to...rádi přijedeme znovu."

Pavlína N., červen 2022

"Moc děkujeme za komfort s pohodlí, které Vaše chalupa nabízí. Byli jsme moc spokojeni a pobyt jsme si užili. Jezdili jsme do okolí a využili vše, co Bystřicko nabízí."

Libuše Š., duben 2022

2022

"Byli jsme se vším maximálně spokojení. Majitelé nám veškeré vybavení chaty ukázali, byli vstřícní a poradili nám, kam na výlety. Chata je útulná, prostorná. Velmi jsme ocenili venkovní gril a bazén. Určitě se v budoucnu vrátíme. Byli jsme moc spokojeni, řešení pokojů, prostorné, čisté, odkládací prostory, možnost si vyprat, vybavení kuchyně super, největší radost dětí velký bazén, hry, ping-pong, venkovní prostor pro hry, posezení venku, kolem zahrady zeleň, která tlumila křik dětí, no prostě za nás super, príma, skvělá chalupa."

Věra H., červenec 2023

"Naprostá spokojenost, vstřícní majitelé, nádherná chalupa."

Michal K., červen 2022

 

"Nádherná chalupa, krytý bazén jako bonus, úžasná paní majitelka, naprostá spokojenost."

Marek S., červen 2022

"Moc hezká prostorná chalupa, výborně vybavená, velká zahrada, bazén, pinpong....užili jsme si to...rádi přijedeme znovu."

Pavlína N., červen 2022

"Nádherné ubytování, zahrada a bazén. Majitelé velmi milí, na všem je vidět, že je děláno s láskou. V okolí spousta zajímavostí jak pro děti, tak pro dospělé. Strávili jsme tu krásnou dovolenou v zastoupení čtyř generací a všichni byli moc spokojení."

Marta L., červen 2022

"Moc děkujeme za komfort s pohodlí, které Vaše chalupa nabízí. Byli jsme moc spokojeni a pobyt jsme si užili. Jezdili jsme do okolí a využili vše, co Bystřicko nabízí."

Libuše Š., duben 2022

😍 Těšíme se na sezónu 2022 a na všechny hosty - malé i velké, nové i stálé!❤️

2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ubytování Chalupa u Vipa na stránce MegaUbytko.cz bylo ohodnoceno Vaším hostem.
Průměrné hodnocení: 10 / 10
Pozitiva ubytování: Krásná, plně zařízená chalupa a prostředí
Návrhy na vylepšení: vše perfektní

Petra S., září 2021

"Krásné ubytování, krásné zážitky pro děti, milá a komunikativní vesnička. Chalupa je perfektne vybavená. Těšíme se na příští návštěvu."

Rajmund, červen 2021

"Dobrý den, líbilo se nám opravdu moc a předpokládám, že se ještě uvidíme, což nejen podtrhne slovo líbilo, ale také ho povýší. . Ještě jednou moc děkuji i za účastníky, pouze mě mrzí, že jsme mohli zůstat pouze víkend, případný další pobyt by měl být delší. Hodnocení napíšu, i když to může znamenat menší množství volných termínů . Hezké léto."

Tomáš P., květen 2021

BBAFB23B-D140-4930-A6AE-5CF0BBECE3B7_1_201_a.heic
IMG_2727.jpeg
IMG_1569.jpeg
IMG_2675.jpeg
IMG_1567.jpeg
IMG_1568.jpeg

2020

"Krásný a velký dům. Vřelí majitelé. Mnoho prostoru a pěkné okolí. Kdyby při našem pobytu léto, tak bazén by byl jen třešinkou na dortu. Přeji plno rozumných hostů a krásný život na Vysočině =) "

Adam Z., říjen 2020

"Ještě jednou jsem chtěla moc poděkovat za chalupu u Vipa. Moc se nám tam všem líbilo a moc jsme si to užili. Velmi se omlouvám za veškeré problémy, které jsme vám způsobili a děkuji, že jste nám ve všem vyšla vstříc."

Hana S., září 2020

"Ještě jednou moc děkujeme. Byl to úžasný týden plný zábavy, výletů a hlavně rodinné pohody. Moc jsme si to s rodinami našich dcer užili. Vnoučata byla šťastná a spokojená a dospěláci taktéž. Mějte se krásně a někdy příště na viděnou."

Světla s rodinou, srpen 2020

"Dům, který je domovem pro všechny, kteří se zde rozhodnout strávit dovolenou. Útulné pokojíčky, vybavená kuchyně, koupelny bezkonkurenční, zahrada pro děti, mazlíčky, pro Vaše hry, na opalování a čtení knížky ve stinu pod borovicí. Bazén, gril a přenosné ohniště, ping pongový stůl. Dovoz uzeniny a masa až k vám, doporučení dostanete od majitelky a věrte tomu, stojí to za to. Je to zkrátka dokonalá “chaloupka” a úžasná dovolená a to díky majitelům a tomu že v tomto domě panuje rodinná pohoda. Určitě se vrátíme a moc děkujeme!"

Eva A., červenec 2020

"Velice hezké místo pro ubytování, skvělí majitelé a spousta hezké přírody kolem."

Tomáš B., červenec 2020

"Děkuji Vám za celou naší bandu. Nemám absolutně co vytknout. Chalupa je nádherná, vybavená snad do posledního detailu. Zahrada byla pro partu naších dětí taky skvělá, nenudil se vůbec nikdo a to je co říct, když nejmenšímu účastníkovi byl teprve rok. Vám osobně děkuji za vstřícnost a ochotu, se kterou jste o nás pečovala. Ze 100 bodů dávám 150! Přeji Vám krásný zbytek dnešního večera a třeba někdy, v budoucnu naviděnou :) "

Martina B., červenec 2020

"Byli jsme zde již podruhé a příští rok přijedeme zas. Moc se nám u vás líbilo."

Kadeřábkovi, Vlačihovi, Hurtovi, Janákovi a Kolářovi, červenec 2020

"Vielen Dank für schöne zeit, die wir hier verbringen hier können."

červen 2020

"Velice jsme byli s ubytováním na Vaší Chalupě u Vipa spokojení. Cítili jsme se u Vás jako doma. Vybavennost ubytování byla nejlepší, kde jsme doposud byli. Již jsem ubytování u Vás doporučila několika svým známým. :) Přeji Vám pěkné léto :) "

Lucie K., červen 2020

S radostí jsme na Chalupě u Vipa přivítali 20.června 2020 první hosty po uvolnění pravidel v souvislosti s onemocněním Covid-19 a jsme rádi, že jsme umožnili našim hostům odpočinek a relax po měsících pobytu doma. Velice si vážíme našich stálých hostů, kteří se k nám po roce opět podívali a strávili u nás pohodových 14 dní. :-)

"S ubytováním jsme byli spokojeni, nic nám nechybělo, splnilo to naše očekávání."

Květa H., leden 2020

2019

"Luxus, klid, skvělé vybaveni, prostornost, úžasně se tu spí a relaxuje😉👍"

Radka P., prosinec 2019 - leden 2020

"Chalupa je naprosto senzační a zahrada ideální pro rodiny s dětma. Moc se nám tu líbilo a rádi se vrátíme. Krajina kolem je kouzelná."

M.R., říjen 2019

"Pobyt jsme si moc užili. Chalupa se zahradou je krásná a krajina nádherná. I když jsme neměli moc času na poznání okolí myslím, že jsme toho prošli i tak hodně. Počasí jsme měli jako na objednávku. Vaši chaloupku určitě doporučíme známím a rádi se k Vám zase jednou podíváme."

Michaela R., říjen 2019

"Moc jsme si užili další deskoherní víkend u vás na Chalupě u Vipa. Jedni kamarádi se nám smáli, protože čekali, že to bude vážně "chalupa" a nakonec to byl takový luxusní plně vybavený dům. Nic nám nechybělo. Je skvělé, že je chalupa vybavená pro 14 lidí, je v ní dostatek židlí, nádobí a tak vůbec všeho. Už pomalu plánujeme, kdy na jaře přijedeme znovu. :) Všichni odjížděli nadšení."

Markéta H.L., říjen 2019

"U Vás bylo krásně, velmi si cením drobností, které jsme v chalupě měli k dispozici (fres press na kávu, bábovková forma - tu jsme využili :), dětské příbory, židličky, i ta malá v koupelně) úžasné.. Schody do podkroví jsou pravda příkřejší, ale mladí si s tím poradili :) Ještě jednou za vše děkujeme, a snad se všichni domluvíme a zase se u Vás sejdem."

Karin S., září 2019

Letní sezóna 2019 na Chalupě u Vipa byla úžasná.☀️ 😎 🏊‍♀️ 🏊‍♂️ 🚴🏻‍♀️ 🚴‍♂️ 🏡 🍉 🍓
Od začátku května do konce září jsme měli plně obsazeno a léto 2020 je nyní - v září 2019 - plně zarezervované. Někteří hosté se na chalupu opakovaně vrací a moc si toho vážíme. Je přijemné vědět, že vám Chalupa u Vipa, Písečné i okolí učarovalo a máte to tu rádi. Od května do září je v provozu venkovní bazén, který je podle reakcí návštěvníků největším hitem. Díky posuvnému zastřešení se voda stále ohřívá, pohodlné schody jsou bezpečné i pro ty nejmenší a hlavně - voda je bez chemie, čištěná přírodní cestou (solí). 
Na chalupě jsme během letního období přivítali více jak 230 hostů, z toho 60 dětí a navíc také 12 psích miláčků. Děkujeme všem za krásná slova a poděkování a také za potěšující e-maily, které jsou zde na této stránce. Na chalupě nám hosté zanechali na nástěnce i ručně psané vzkazy, o které bychom se rádi podělili. Věříme, že vás inspirují a přijedete se k nám do Písečného také podívat - ať už na víkend, nebo i na celý týden. Chalupa je v provozu celý rok. Děkujeme :-)

Markéta Čechová & rodina Čechová, Pokorná a Humplíková

fullsizeoutput_14481.jpeg
fullsizeoutput_14471.jpeg
fullsizeoutput_1447f.jpeg
fullsizeoutput_14484.jpeg
fullsizeoutput_1446c.jpeg
fullsizeoutput_14483.jpeg
fullsizeoutput_14482.jpeg
fullsizeoutput_14480.jpeg

"Děkuji za nás všechny za krásné chvilky strávené na Vaší chalupě. Velkou měrou přispěly ke zdaru celé akce. Poděkování i Vaší rodině."

Jaroslava P., září 2019

"Vše proběhlo v pořádku, byli jsme všechny rodiny velice spokojeni, 5 hvězdiček jsem poslal:) Nemám ani žádný návrh na zlepšení, protože připravený servis a zázemí bylo perfektní."

Martin K., září 2019

"Děkujeme za pobyt ve Vaší chalupě, líbilo se nám. Ubytování i bazén se nám moc líbil, počasí nám také celkem přálo."

Jan L., srpen 2019

"Moc vám děkujeme za možnost strávit jeden z nejúžasnějších týdnů v roce u vás. Společnou rodinnou dovolenou dokreslilo výborné prostředí vaší chaty, nemluvě o zahradě s trávníkem jako vatička, bazénem, udírnou.. Hřiště ve vsi jsme také využili a zašli i na pivo do místní hospůdky, kde panuje přátelská atmosféra. Obchůdek hned "za vraty" s ochotnou paní prodavačkou nám posloužil každý den. Výlety do okolí - na kole náročnější, ale když jsme chtěli oddychnout, tak jsme jeli kolem Vírské přehrady, Eden v Bystřici.., výhled od kostelíka nad Písečným.. balzám.. Pan Čech vyloženě vítací typ - výbornej a ochotnej pán. Prostě samé plus.. Moc vám děkujeme!!! Účastníci z Benešovska

Jitka H., srpen 2019

"Děkujeme za perfektní dovolenou, přijedeme zase! Ubytování je luxusní, zahrada krásná, udržovaná, bazén má 28st, je čistý, majitelé jsou moc milí lidé, okolí skvělé na vycházky."

Vlasta B., srpen 2019

"Krásná dovolená v čistém a příjemném prostředí. Nic nemělo chybu...... Děkujeme."

Blanka L., srpen 2019

"Chtěli bychom Vám poděkovat za naprosto úžasné ubytování. Navštívili jsme už hodně chat a chalup, ale žádná z nich nás nenadchla tak, jako ta Vaše. Dokonce i krátce po příjezdu zazněla žádost a zarezervování na dalších 10 let dopředu :)"

Tomáš Z., červenec 2019

"Pobyt v Písečném jsme si maximálně užili. Chalupa, včetně zahrady s bazénem, byla perfektně připravená a zajistila veškerý komfort. V parných dnech byl téměř nepřetržitě využíván bazén, ale i houpačky, klouzačka a večer posezení u grilu. Velmi příjemným překvapením byl Váš tip na Sportovní dětský den, který se v Písečném konal 21.7. Všechny děti, včetně nás dospělých, se zapojili do soutěží a strávili jsme tak úžasné odpoledne. Nezapomenutelným zážitkem byl výlet do Pekla Čertovina v Hlinsku. Celkově byl pobyt na Chalupě u Vipa velmi příjemný a všem se u Vás moc líbilo."

Tomáš M., červenec 2019

"Všechno bylo super! Moc Vám děkujeme, že jsem měla možnost oslavit narozeniny na vaší chalupě."

Kristina K, květen 2019

"Velmi děkujeme za skvělý pobyt u vás na chalupě. Věřím, že kromě bezvadné přípravy objektu, zahrady i bazénu jste měli zásluhu i na tom krásném počasí, které nás v Písečném provázelo. Srdečné loučení to jen podtrhlo. Přál bych si, aby každý Čech byl, nebo mohl být  tak v pohodě jako vy Čechovi. Moc pěkné ubytování, výbava i zahrada. V horkých dnech jsme všichni ocenili a hojně využívali bazén. Díky, díky, díky ♥♥♥♥♥ Děkuji za skvělý servis! Jezdíme takto s rodinou a přáteli už asi 5 let a v tomto jste nejlepší!"

Jindřich H., červenec 2019

"Amazing place to relax and enjoy the mountain atmosfere - Úžasné místo k relaxaci a vychutnání si horské atmosféry."

Moud Najjar (Dánská reprezentace závodu hosrkých kol v Novém Městě na Moravě), květen 2019

"Vsetko v poriadku, krasna chalupa, s nadhernym travnikom, s vyborne vybavenou kuchynou a dostatocnym priestorom. Domluva tiez fajn, kedze po nas nikto nebol, dal sa aj neskorsi odchod domluvit bez problemov."

Martin S., květen 2019

"Moc se těšíme na letošní dovolenou, komunikace s majiteli je bezchybná, fotky z této krásné chalupy slibují úžasnou dovolenou, recenze na toto místo jsou perfektní, chalupa je prostorná a komfortně zařízená, náš psí miláček jezevčík Snoopy je také vítán, takže už zbývá jen, aby nám vyšlo počasí a ta letošní dovolená nebude mít chybu😊."

majitel pejska Snoopy, léto 2019

"Ubytováním jsme byli nadšení. Čisté, voňavé, nadstandartně vybavené. Krásná zahrada. Nejde si stěžovat vůbec na nic."

Martin D., jaro 2019

"Čistota, lokace, příjemné jednání majitelů."

D.L. (rodina s dětmi), Květen 2019

"S ubytováním jsme byli nadšeni. Jedním slovem nádherné. I chalupa i zahrada. Děkujeme za ubytování."

Andrea D., Květen 2019

"Velikonoční pobyt na Chalupě u Vipa
se moc vydařil. Chalupa i zahrada
jsou nádherné a všichni včetně pejsků
byli velmi spokojení. Krásné je i okolí
a navíc vyšlo úžasně počasí. Chtěl jsem
moc poděkovat a myslím, že se k Vám
určitě někdy budeme chtít vrátit."

Jan S., Velikonoce 2019

"Chalupa byla fantastická. Všichni z ní byli nadšení.
Nic nám nechybělo. Děkujeme také ještě jednou za
možnost flexibilního příjezdu a odjezdu. Hráli jsme
celý víkend deskovky. Bylo moc fajn, že jsme mohli
využít více oddělených místností. Počasí bylo na tento
druh aktivity přímo ideální. Věřím, že to není naše
poslední návštěva. Byli jsme opravdu nadšení."

Markéta H.L., Březen 2019

"Na vaší chalupě se nám všem velice líbilo. Nadchlo nás spojení moderního vybavení s okolím chalupy. Velkorysé pojmutí prostorů pod střechou......cítili jsme se spolu a přece měl každý z nás prostor být chvilku sám. Využili jsme perličkovou koupel, kachlová kamna nás hřála v nepříznivých dnech a nocích. Vysočina nás obdarovala všemi tvářemi zimy, mrazivými mlhami i slunečními lyžovačkami, přestáli jsme i sněhovou bouři - zrovna když jsem utíkala pro zásoby k paní do Jednoty...Jarní prázdniny jsme si užili všichni, jak děti, tak dospělí. Super chalupa, krásné prostředí, milí lidé...jarní prázdniny se vyvedly. Vysočina je nádherná, chalupa plně vybavená pro dospělé i děti, nechyběl dětský koutek, postýlky i stoličky pro mrňata, výřivka, lovecký salonek s krbem pro večerní karban, celá skříňka deskových her, soubor okolních aktivit s mapkami, terasa na ranní kávičku, udírna,...skvělé, a to byla zima. Co teprve v létě, týden pobytu je málo. Zdravím Čechovy a děkujeme."

Monika F., Únor 2019

fullsizeoutput_1382a.jpeg

"Deskohraní" na Chalupě u Vipa

BF808930-F230-4389-81B6-522D6F171917.JPG
A8B8450D-3C1E-44CA-982C-6C08DF3CBB26.JPG
35E895F9-C583-4BEB-80AB-295D84E07591.JPG

2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Moc děkujeme za příjemný pobyt, velice příjemné prostředí i okolí."

Nikola K., Silvestr 2018

"Vánoce u Vás na chaloupce byly kouzelné - na Štědrý den ráno začalo sněžit - takže po x letech pro mě Vánoce v bílém oblečku. Chalupa je úžasná - krásná, hřejivá, čistá a útulná - všem ji moc doporučuji. Čistá, útulná, velká, světlá, hodně tepla z krbu i kamen....sníh na objednávku na Štědrý den, milá pozornost v podobě cukroví a lahve vína, stromeček a vůně Vánoc....to vše jsme našli - a děkujeme za krásné Vánoce! Rádi se vrátíme."

Jana H., Vánoce 2018

"Za mě byl pobyt náramný, nechtělo se domů. Vše, co jsme potřebovali, jsme našli. Chtěli bychom bystřicko prošlapat i v létě, ale letos už to nestihneme. Rádi se k Vám vrátíme."

Zuzana S., Vánoce 2018

"Naprosto nádherna chata. Doporučuju!"

Ilona P., podzim 2018

"Skvělé místo, vybavení, bezva hospůdka, možnosti výletů."

Radka J., 2018

"Naprosto úžasné. Majitelé moc milí lidé. Bez problemu pozdější check-out."

Janette P., podzim 2018

"Víkend na vaší chalupě byl skvělý. To, že počasí bylo vpravdě podzimní, nám vůbec nevadilo, alespoň jsme byli víc spolu. Psíci se stejně museli vyběhat, déšť nedéšť. Krajina je v okolí nádherná, tak možná znovu přijedeme."

Jana H., říjen 2018

"Chalupa je naprosto úžasná. Byli jsme moc spokojení. Velká zahrada, krytý bazén, velké vyžití pro děti. Neříkala bych tomu chalupa, ale vila😀V celém domě podlahové topení, krb, a pokoje čisté a super vyřešené. Můžu jedině doporučit pro rodiny s dětmi, pro velké party a tak.😊"

Dagmar Š., září 2018

"Na chate sa nám veľmi páčilo. Chata je výborne vybavená rovnako ako komunikácia s Vami bola výborná."

Robert G., září 2018

"Krásné ubytování, kousek všude, nádherná příroda. Jednání s majiteli na výbornou. Skvělá dovolená s dětmi."

Šárka P., srpen 2018

"Dovolená se nám moc líbila. Bylo to opravdu super. Bazén je největší pecka. Mohla bych v něm být od rána do večera. Byl to báječný relax. Vše čisté a voňavé.

Šárka K., srpen 2018

"Díky díky všem za krásnou báječnou zábavnou a pohodovou dovolenou 😘 . Lidé v Písečném jsou velmi příjemní a výborní hostitelé. Chalupa je velmi luxusně zařízená. Bazén se slanou vodou jsme ještě nezažili. Děti brečeli, že už to končí. Všem doporučujeme."

Michal J., srpen 2018

"Super dovolená pro všechny. My byly tři rodiny s dětmi a maximálně jsme si to užili :-) dům je nadstandartně vybaven a to i včetne zahrady a garáže. Nejlepší je samozřejmě bazén, ze kterého jsme skoro nevylezli :-D můžeme všem jen doporučit, určitě neuděláte chybu, když Chalupu u Vipa navštívíte :-) a komunikace s majitelkou a tchánem na výbornou :-)"

Jurij J., červenec 2018

"Krásná chalupa na velmi klidném místě! Domluva s majiteli a příbuznými byla výborná! Hezky jsme si to užili, počasí vyšlo na výbornou! Vybavení celé chalupy bylo nadstandartní!! Děti byly nadšené z času, který jsme trávili stále venku a večer padly únavou😃 Moc děkujeme, rádi se k Vám vrátíme!"

Yvona K., červenec 2018

"Vše bylo skvělé, nemáme nic co bychom mohli vytknout :-) My jsme si dovolenou maximálně užili a všem můžeme jen doporučit. Určitě jsme zde nebyli naposledy :-)"

Kateřina Š., červenec 2018

"Líbilo se nám u Vás a byli jsme spokojeni. Jezdíme po Česku a pronajímáme si chaty již několik let (cca 15 let). Vaše chata a prostředí kolem patří do „top 4“."

Petr B., červenec 2018

"Chalupa byla perfektní!! Moc se nám u Vás líbilo!"

Yvona K., červenec 2018

"Vše bylo podle webových stránek, úžasné pro rodiny s dětmi i partu přátel, bazén jsme využívali každý den, jelikož je zastřešený, okolí na výlety perfektní, komunikace s majiteli skvělá, chalupa vybavená vším, co je potřeba."

Petra, Jaro 2018

"Nemůžeme nic vytknout, chalupa a její vybavení je krásné, vše připravené a je nadstandardně vybavená. Máme srovnání s ostatními srovnatelnými subjekty. Okolí také nádherné."

Mirka K., červen 2018

"Byli jsme tu dvakrát na Velikonoce a byli jsme všichni moc spokojeni, děti i dospělí. Jednání majitelky na dálku funguje bezchybně a rychle a s jejich zástupci na místě zrovna tak. Je tu klid, možnost výletů do krásného okolí i možnost zůstat v místě u bazénu a na zahradě, což jsme my, díky období velikonoc, nevyužili. Určitě neváhejte a zamlouvejte !!!"

Renata J., Velikonoce 2017 a 2018

"Dovolená na Vaší chalupě byla perfektní, všichni byli maximálně spokojení. Váš tchán je velice příjemný a sympatický. Opravdu jsme byli nadšeni. Úžasná dovolená na báječné chatě s bazénem, grilem...přesně podle webových stránek. Byla to pohodička, klídek. Chata skvěle vybavená se vším, co je potřeba. Ani se nám nechtělo domů :-)  Ubytování na chalupě bylo perfektní, skvělé pro rodiny s dětmi i pro partu přátel, chata byla kompletně vybavená, klidné okolí, přesně jako na webu."

Petra S., Červen 2018

"Je to skvělá Chalupa, k dispozici bazén, Wi-Fi, průlezky, HD TV, kuchyň, 4 pokoje, salón, 2 koupelny a 2 záchody👍😎"

pan Š., Květen 2018

"Bylo u Vás moc hezky a opět jsme měli štěstí a vyšlo nám krásné počasí, takže jsme maximálně využili Váš bazén, který je perfektní. Byli jsme spokojeni. Děkujeme."

Hana F., Květen 2018

"Mockrát děkujeme, pobyt byl velmi příjemný!"

Jana D., Květen 2018

 

"Krásna, plne vybavená chata, úžasná záhrada a malebná krajina okolo. Veľmi odporúčam :) Užili sme si to."

Romana M., Květen 2018

"Čechovi, Velikonoce opět u vás strávené neměly jedinou chybu. Navzdor počasí, které hlásili, jsme se dešti vyhnuli a užili si, teple oblečeni, pěší výlety do okolí. Máte krásný, útulný dům a je nám všem v něm příjemně, teplo jak fyzicky, tak psychicky. Nashledanou a děkuji."

Renata J., Velikonoce 2018

"Ubytování v soukromí ve velké chatě s nadstandardním vybavením :-)"

​Žaneta B., jaro 2018

4933B6EC-84D7-4BF8-A6A2-A594E6932D82.JPG
D573F37C-B5AE-4815-AF59-F55A8501B899.JPG
7C2DCB36-D4E5-44B8-9499-D5AF3A742DF9.JPG
BB1D3C43-9797-4D89-91D6-2B2564FB7FD3.JPG
IMG_6563.jpg
6984B859-147E-46F0-8F97-01A81470FA39.JPG

 

 

 

"Úžasná chata! Pobyt u vás byl opravdu bez chybičky. V budoucnu bychom rádi chalupu ještě navštívili, tentokrát už asi v létě, jelikož ten bazén je opravdu lákavý :)"

Richard G., Silvestr 2017

"Skvěle vybavená chalupa včetně bazénu, grilu, altánu, interiéru, garáže i zahrady. Navíc s tichým a klidným prostředím."

paní L., Listopad 2017

"Pobyt jsme si opravdu užili. Pozitivní názory, určitě prostornost, vybavení, vše úžasné, pokoje, kuchyně, i dvě koupelny a dvě wc stačily, ani jsem se moc neprali))) Ocenili jsme i možnost grilování ryb a opékání buřtů i když zrovna nebylo moc hezky, ale víno nás zahřálo. Určitě chceme dojet i v květnu či červnu, až bude  v provozu bazén a budeme moci být venku. Skvělé bylo i to že se dalo zaparkovat bez problémů i když jsme měli dohromady 7 aut. Negativa: snad jen že to chtělo ještě o den déle a možná sedačka dole mohla být větší, nevešli jsme se všichni)))) néé, to je sranda, v pohodě, 12 lidí je prostě hodně))))."

       Radka P., Listopad 2017

2017

"Moc děkujeme, chalupa je nádherná a moc jsme si to tam užili. Věřím, že chalupu navštívíme
i v budoucnu. Nenapadá mě, co by na chalupě bylo potřeba vylepšit,podle mě je tam všeho dostatek."

                                                                                                 Petra A., Copy General, Říjen 2017

                                   "Váš dům v Písečném se nám moc líbil a na dovolené jsme si odpočinuli. Při
                                   výletech jsme okoukli lyžařské vleky v okolí. Protože jezdíme s dětmi, mohlo by
                                   to být zajímavé i v zimě. Budeme rádi, když Vás pro případné zajištění dalšího
                                   pobytu budeme moci kontaktovat i v budoucnu."

                                                                                                                     Martin Ž., srpen 2017

                                   "SKVĚLÉ, ÚŽASNÉ, BÁJEČNÉ no prostě FANTASTICKÉ ubytování!!! Všude Vašidokonalou chalupu                                                  doporučujeme!! Nechybělo nám absolutně nic, dospělí spokojení a děti nadšené!!"

                                                                                                                                                        Kateřina Š., Srpen 2017

"Krásná moderní chalupa na klidném místě s pěknou a prostornou

zahradou. Ideální pro rodinu i partu lidí. Sice nám nepřálo moc
počasí, ale i tak jsme využili parádní terasu na posezení a vyzkoušeli
udírnu. Navíc je chalupa za rozumnou cenu, určitě se sem ještě
vrátíme."

                                                             Veronika N., Květen 2017

"Byl to luxusní tyden, počasí nám přálo, takže deti užívaly bazén plnými doušky. Chalupa je moc krásná, byla jsem hrozně zvědavá na ložnice, protože na fotkách vypadaly velice zajímavě a skutečnost předčila moje očekávání. Bydlelo se nám krásně, pan Čech byl moc ochotný, paní prodavačka také. Prostě vše super, jen nás mrzí, ze už jsme museli domů. Úžasný byl i trávníček, miluju chodit bosá, takže jsem si pobyt na zahrade užívala všemi smysly (bosá, vykoupaná v bazénu, se sklenkou vychlazeneho  vínka ze sklípku, prostě co víc si přát)."

Martina K., Červenec/Srpen 2017

                                      "Moc děkujeme za možnost strávit dovolenou na Vaší chalupě. Chalupě opravdu není co vytknout, líbila                                         se nám chalupa samotná, tak i okolí s bazénem, který jsme využili každý den. Vše bylo perfektně                                                nachystáno. Určitě Vás budeme doporučovat."

Kristina S., Červenec 2017

                                      "Chata byla super, super, super! Moc spokojení, budeme jen doporučovat a chválit! Nádherná chata a                                            dovolená."

Václav O., Červenec 2017

                                      "Na chalupě se nám velice líbilo a myslím že jsme si to všichni krásně užili. Cyklo výlet nám také vyšel,                                       bazén i udírna s grilem výborné. Projeli jsme si okolí, Pernštejn, Eden, Zelenou Horu ve Žďáru, Karasín, Kunštát, cyklovýlet kolem Víru včetně mlýnku, Domanín lanové centrum. Rovněž jsme si užili kočovné                                       letní kino a pobavili se s místními včetně p. starosty. Velice děkujeme za pěkné přijetí a nádherný pobyt, moc se nám u Vás líbilo a rozhodně se k Vám ještě jednou vrátíme."

Stanislav H., Červenec 2017

 

"Pobyt u vás se nám moc líbil. Velice jsme si to užili - hlavně bazénu. Děti byly nadšené. Určitě pobyt u Vás zopakujeme. Moc děkujeme!"

Hana F., červen 2016

"Byli jsme moc spokojení. Chalupa je výtečně vybavená, počasí bylo téměř ideální, takže se nám podařilo využít i bazén a gril. Jezdíme takto již několik let a tohle bylo asi nejlepší ubytování. Jinak je vybavení účelné a čisté, což také nebývá vždy samozřejmostí. Okolí je krásné a určitě nás nemrzelo, že jsme si vybrali právě tohle místo. Ještě jednou děkujeme i tchánovi za vstřícnost a rádi Vás doporučíme svým přátelům." 

Irena K., červen 2017

"I když majitelé chalupu pronajímají teprve od loňského podzimu, máte dojem, že jednáte s profesionály. A přitom je jejich jednání velmi lidsky vřelé a příjemné. Chalupa je uvnitř osobitá, hodně velkoryse vybavená a to včetně kuchyně, bazén před terasou v upravené zahradě bonbónek. K tomu ráno čerstvé pečivo k snídani z obchodu hned naproti. Nádherné okolí k tomu. Vzpomínáme všichni na krásných pár dnů, od malých dětí až po devadesátiletou paní, která tu oslavila narozeniny, jsme byli moc spokojení. Jedna praktická důležitá poznámka nakonec: s invalidním vozíkem se lze lehce dostat do vstupních dveří a celého přízemí /kuchyň s jídelnou a obývací část, ložnice, koupelna/, zvládne se s ním bez problémů i vydlážděná část zahrady, pouze na záchod nutno dvou až tří kroků."

Dana L., konec května 2017

"Z víkendu na Vaší chalupě jsme byli všichni nadšeni. Vše zcela předčilo naše očekávání. Děkujeme a budeme jen doporučovat."

Hana Š., Květen 2017

"Krásná, prostorná, čistá chata s kompletním vybavením a nádherným okolím. Vřelý přístup majitelky i jejího tchána, který nám chatu předával. Určitě doporučujeme". 

Karel Č., Duben 2017

 

"Vaše chalupa má krásné okolí, dobré vybavení, teplo, soukromí. Nachodili jsme 30km a to i s dětmi, našli proutky na pomlázky, vajíčka obarvili v cibulových slupkách a užili si tradici s milými lidmi."

Renata J., Velikonoce 2017

"Velmi skvělé ubytování a okolí, pořádali jsme firemní meeting a všem se velmi líbily prostory. Pokoje vkusně a prakticky zařízené, využívali jsme možnost topit v krbu i kachlových kamnech - skvělá atmosféra. Podlahové topení v celém objektu zajistilo komfort. Vhodně zařízená kuchyně s jídelnou. Doporučuji všem, velká spokojenost. Děkujeme."

S pozdravem M.B., Institut Esthederm, únor 2017

"Nejlepší ubytování v Písečném, Bystřici a na Vysočině. Ubytování je velmi vkusně zařízeno a poskytuje neomezeně prostoru a poskytuje naprosté soukromí. My jsme lyžovali v Jimramově a Dalečíně (menší areály), ale lze i v Novém Městě n.M. Nákupy a stravování lze realizovat v blízké Bystřici n. P. Užívali jsme si vytápění krbem. Chceme se sem jednou vrátit."

Gabriela D., leden 2017

"Nově zrekonstruovaná a nově vybavená velká chata (dům), které nic nechybí."

Filip B., Silvestr 2016

"Prostorná, čistá chalupa. Plně vybavená kuchyň. Spousty parkovacích míst včetně garáže."

Jaromír H., Silvestr 2016

"Pěkná, nově zrekonstruovaná chata s krásnou zahradou. V letní sezóně k dispozici bazén, grill, udírna a velmi příjemné posezení. Ideální na dovolenou s dětmi nebo přáteli."

Zbyněk T., Silvestr 2016

"Vřele doporučuji!!! Byl jsem u zrodu stavby a byla to zábava, tak si ji užijte, když je vše hotovo a připraveno pro skvělý pobyt!!!"

David V., prosinec 2016

2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ubytování Chalupa u Vipa na stránce MegaUbytko.cz bylo ohodnoceno Vaším hostem.
Průměrné hodnocení: 10 / 10
Pozitiva ubytování: Krásná, plně zařízená chalupa a prostředí
Návrhy na vylepšení: vše perfektní

Petra S., září 2021

"Krásné ubytování, krásné zážitky pro děti, milá a komunikativní vesnička. Chalupa je perfektne vybavená. Těšíme se na příští návštěvu."

Rajmund, červen 2021

"Dobrý den, líbilo se nám opravdu moc a předpokládám, že se ještě uvidíme, což nejen podtrhne slovo líbilo, ale také ho povýší. . Ještě jednou moc děkuji i za účastníky, pouze mě mrzí, že jsme mohli zůstat pouze víkend, případný další pobyt by měl být delší. Hodnocení napíšu, i když to může znamenat menší množství volných termínů . Hezké léto."

Tomáš P., květen 2021

BBAFB23B-D140-4930-A6AE-5CF0BBECE3B7_1_201_a.heic
IMG_2727.jpeg
IMG_1569.jpeg
IMG_2675.jpeg
IMG_1567.jpeg
IMG_1568.jpeg

2020

"Krásný a velký dům. Vřelí majitelé. Mnoho prostoru a pěkné okolí. Kdyby při našem pobytu léto, tak bazén by byl jen třešinkou na dortu. Přeji plno rozumných hostů a krásný život na Vysočině =) "

Adam Z., říjen 2020

"Ještě jednou jsem chtěla moc poděkovat za chalupu u Vipa. Moc se nám tam všem líbilo a moc jsme si to užili. Velmi se omlouvám za veškeré problémy, které jsme vám způsobili a děkuji, že jste nám ve všem vyšla vstříc."

Hana S., září 2020

"Ještě jednou moc děkujeme. Byl to úžasný týden plný zábavy, výletů a hlavně rodinné pohody. Moc jsme si to s rodinami našich dcer užili. Vnoučata byla šťastná a spokojená a dospěláci taktéž. Mějte se krásně a někdy příště na viděnou."

Světla s rodinou, srpen 2020

"Dům, který je domovem pro všechny, kteří se zde rozhodnout strávit dovolenou. Útulné pokojíčky, vybavená kuchyně, koupelny bezkonkurenční, zahrada pro děti, mazlíčky, pro Vaše hry, na opalování a čtení knížky ve stinu pod borovicí. Bazén, gril a přenosné ohniště, ping pongový stůl. Dovoz uzeniny a masa až k vám, doporučení dostanete od majitelky a věrte tomu, stojí to za to. Je to zkrátka dokonalá “chaloupka” a úžasná dovolená a to díky majitelům a tomu že v tomto domě panuje rodinná pohoda. Určitě se vrátíme a moc děkujeme!"

Eva A., červenec 2020

"Velice hezké místo pro ubytování, skvělí majitelé a spousta hezké přírody kolem."

Tomáš B., červenec 2020

"Děkuji Vám za celou naší bandu. Nemám absolutně co vytknout. Chalupa je nádherná, vybavená snad do posledního detailu. Zahrada byla pro partu naších dětí taky skvělá, nenudil se vůbec nikdo a to je co říct, když nejmenšímu účastníkovi byl teprve rok. Vám osobně děkuji za vstřícnost a ochotu, se kterou jste o nás pečovala. Ze 100 bodů dávám 150! Přeji Vám krásný zbytek dnešního večera a třeba někdy, v budoucnu naviděnou :) "

Martina B., červenec 2020

"Byli jsme zde již podruhé a příští rok přijedeme zas. Moc se nám u vás líbilo."

Kadeřábkovi, Vlačihovi, Hurtovi, Janákovi a Kolářovi, červenec 2020

"Vielen Dank für schöne zeit, die wir hier verbringen hier können."

červen 2020

"Velice jsme byli s ubytováním na Vaší Chalupě u Vipa spokojení. Cítili jsme se u Vás jako doma. Vybavennost ubytování byla nejlepší, kde jsme doposud byli. Již jsem ubytování u Vás doporučila několika svým známým. :) Přeji Vám pěkné léto :) "

Lucie K., červen 2020

S radostí jsme na Chalupě u Vipa přivítali 20.června 2020 první hosty po uvolnění pravidel v souvislosti s onemocněním Covid-19 a jsme rádi, že jsme umožnili našim hostům odpočinek a relax po měsících pobytu doma. Velice si vážíme našich stálých hostů, kteří se k nám po roce opět podívali a strávili u nás pohodových 14 dní. :-)

"S ubytováním jsme byli spokojeni, nic nám nechybělo, splnilo to naše očekávání."

Květa H., leden 2020

2019

"Luxus, klid, skvělé vybaveni, prostornost, úžasně se tu spí a relaxuje😉👍"

Radka P., prosinec 2019 - leden 2020

"Chalupa je naprosto senzační a zahrada ideální pro rodiny s dětma. Moc se nám tu líbilo a rádi se vrátíme. Krajina kolem je kouzelná."

M.R., říjen 2019

"Pobyt jsme si moc užili. Chalupa se zahradou je krásná a krajina nádherná. I když jsme neměli moc času na poznání okolí myslím, že jsme toho prošli i tak hodně. Počasí jsme měli jako na objednávku. Vaši chaloupku určitě doporučíme známím a rádi se k Vám zase jednou podíváme."

Michaela R., říjen 2019

"Moc jsme si užili další deskoherní víkend u vás na Chalupě u Vipa. Jedni kamarádi se nám smáli, protože čekali, že to bude vážně "chalupa" a nakonec to byl takový luxusní plně vybavený dům. Nic nám nechybělo. Je skvělé, že je chalupa vybavená pro 14 lidí, je v ní dostatek židlí, nádobí a tak vůbec všeho. Už pomalu plánujeme, kdy na jaře přijedeme znovu. :) Všichni odjížděli nadšení."

Markéta H.L., říjen 2019

"U Vás bylo krásně, velmi si cením drobností, které jsme v chalupě měli k dispozici (fres press na kávu, bábovková forma - tu jsme využili :), dětské příbory, židličky, i ta malá v koupelně) úžasné.. Schody do podkroví jsou pravda příkřejší, ale mladí si s tím poradili :) Ještě jednou za vše děkujeme, a snad se všichni domluvíme a zase se u Vás sejdem."

Karin S., září 2019

Letní sezóna 2019 na Chalupě u Vipa byla úžasná.☀️ 😎 🏊‍♀️ 🏊‍♂️ 🚴🏻‍♀️ 🚴‍♂️ 🏡 🍉 🍓
Od začátku května do konce září jsme měli plně obsazeno a léto 2020 je nyní - v září 2019 - plně zarezervované. Někteří hosté se na chalupu opakovaně vrací a moc si toho vážíme. Je přijemné vědět, že vám Chalupa u Vipa, Písečné i okolí učarovalo a máte to tu rádi. Od května do září je v provozu venkovní bazén, který je podle reakcí návštěvníků největším hitem. Díky posuvnému zastřešení se voda stále ohřívá, pohodlné schody jsou bezpečné i pro ty nejmenší a hlavně - voda je bez chemie, čištěná přírodní cestou (solí). 
Na chalupě jsme během letního období přivítali více jak 230 hostů, z toho 60 dětí a navíc také 12 psích miláčků. Děkujeme všem za krásná slova a poděkování a také za potěšující e-maily, které jsou zde na této stránce. Na chalupě nám hosté zanechali na nástěnce i ručně psané vzkazy, o které bychom se rádi podělili. Věříme, že vás inspirují a přijedete se k nám do Písečného také podívat - ať už na víkend, nebo i na celý týden. Chalupa je v provozu celý rok. Děkujeme :-)

Markéta Čechová & rodina Čechová, Pokorná a Humplíková

fullsizeoutput_14481.jpeg
fullsizeoutput_14471.jpeg
fullsizeoutput_1447f.jpeg
fullsizeoutput_14484.jpeg
fullsizeoutput_1446c.jpeg
fullsizeoutput_14483.jpeg
fullsizeoutput_14482.jpeg
fullsizeoutput_14480.jpeg

"Děkuji za nás všechny za krásné chvilky strávené na Vaší chalupě. Velkou měrou přispěly ke zdaru celé akce. Poděkování i Vaší rodině."

Jaroslava P., září 2019

"Vše proběhlo v pořádku, byli jsme všechny rodiny velice spokojeni, 5 hvězdiček jsem poslal:) Nemám ani žádný návrh na zlepšení, protože připravený servis a zázemí bylo perfektní."

Martin K., září 2019

"Děkujeme za pobyt ve Vaší chalupě, líbilo se nám. Ubytování i bazén se nám moc líbil, počasí nám také celkem přálo."

Jan L., srpen 2019

"Moc vám děkujeme za možnost strávit jeden z nejúžasnějších týdnů v roce u vás. Společnou rodinnou dovolenou dokreslilo výborné prostředí vaší chaty, nemluvě o zahradě s trávníkem jako vatička, bazénem, udírnou.. Hřiště ve vsi jsme také využili a zašli i na pivo do místní hospůdky, kde panuje přátelská atmosféra. Obchůdek hned "za vraty" s ochotnou paní prodavačkou nám posloužil každý den. Výlety do okolí - na kole náročnější, ale když jsme chtěli oddychnout, tak jsme jeli kolem Vírské přehrady, Eden v Bystřici.., výhled od kostelíka nad Písečným.. balzám.. Pan Čech vyloženě vítací typ - výbornej a ochotnej pán. Prostě samé plus.. Moc vám děkujeme!!! Účastníci z Benešovska

Jitka H., srpen 2019

"Děkujeme za perfektní dovolenou, přijedeme zase! Ubytování je luxusní, zahrada krásná, udržovaná, bazén má 28st, je čistý, majitelé jsou moc milí lidé, okolí skvělé na vycházky."

Vlasta B., srpen 2019

"Krásná dovolená v čistém a příjemném prostředí. Nic nemělo chybu...... Děkujeme."

Blanka L., srpen 2019

"Chtěli bychom Vám poděkovat za naprosto úžasné ubytování. Navštívili jsme už hodně chat a chalup, ale žádná z nich nás nenadchla tak, jako ta Vaše. Dokonce i krátce po příjezdu zazněla žádost a zarezervování na dalších 10 let dopředu :)"

Tomáš Z., červenec 2019

"Pobyt v Písečném jsme si maximálně užili. Chalupa, včetně zahrady s bazénem, byla perfektně připravená a zajistila veškerý komfort. V parných dnech byl téměř nepřetržitě využíván bazén, ale i houpačky, klouzačka a večer posezení u grilu. Velmi příjemným překvapením byl Váš tip na Sportovní dětský den, který se v Písečném konal 21.7. Všechny děti, včetně nás dospělých, se zapojili do soutěží a strávili jsme tak úžasné odpoledne. Nezapomenutelným zážitkem byl výlet do Pekla Čertovina v Hlinsku. Celkově byl pobyt na Chalupě u Vipa velmi příjemný a všem se u Vás moc líbilo."

Tomáš M., červenec 2019

"Všechno bylo super! Moc Vám děkujeme, že jsem měla možnost oslavit narozeniny na vaší chalupě."

Kristina K, květen 2019

"Velmi děkujeme za skvělý pobyt u vás na chalupě. Věřím, že kromě bezvadné přípravy objektu, zahrady i bazénu jste měli zásluhu i na tom krásném počasí, které nás v Písečném provázelo. Srdečné loučení to jen podtrhlo. Přál bych si, aby každý Čech byl, nebo mohl být  tak v pohodě jako vy Čechovi. Moc pěkné ubytování, výbava i zahrada. V horkých dnech jsme všichni ocenili a hojně využívali bazén. Díky, díky, díky ♥♥♥♥♥ Děkuji za skvělý servis! Jezdíme takto s rodinou a přáteli už asi 5 let a v tomto jste nejlepší!"

Jindřich H., červenec 2019

"Amazing place to relax and enjoy the mountain atmosfere - Úžasné místo k relaxaci a vychutnání si horské atmosféry."

Moud Najjar (Dánská reprezentace závodu hosrkých kol v Novém Městě na Moravě), květen 2019

"Vsetko v poriadku, krasna chalupa, s nadhernym travnikom, s vyborne vybavenou kuchynou a dostatocnym priestorom. Domluva tiez fajn, kedze po nas nikto nebol, dal sa aj neskorsi odchod domluvit bez problemov."

Martin S., květen 2019

"Moc se těšíme na letošní dovolenou, komunikace s majiteli je bezchybná, fotky z této krásné chalupy slibují úžasnou dovolenou, recenze na toto místo jsou perfektní, chalupa je prostorná a komfortně zařízená, náš psí miláček jezevčík Snoopy je také vítán, takže už zbývá jen, aby nám vyšlo počasí a ta letošní dovolená nebude mít chybu😊."

majitel pejska Snoopy, léto 2019

"Ubytováním jsme byli nadšení. Čisté, voňavé, nadstandartně vybavené. Krásná zahrada. Nejde si stěžovat vůbec na nic."

Martin D., jaro 2019

"Čistota, lokace, příjemné jednání majitelů."

D.L. (rodina s dětmi), Květen 2019

"S ubytováním jsme byli nadšeni. Jedním slovem nádherné. I chalupa i zahrada. Děkujeme za ubytování."

Andrea D., Květen 2019

"Velikonoční pobyt na Chalupě u Vipa
se moc vydařil. Chalupa i zahrada
jsou nádherné a všichni včetně pejsků
byli velmi spokojení. Krásné je i okolí
a navíc vyšlo úžasně počasí. Chtěl jsem
moc poděkovat a myslím, že se k Vám
určitě někdy budeme chtít vrátit."

Jan S., Velikonoce 2019

"Chalupa byla fantastická. Všichni z ní byli nadšení.
Nic nám nechybělo. Děkujeme také ještě jednou za
možnost flexibilního příjezdu a odjezdu. Hráli jsme
celý víkend deskovky. Bylo moc fajn, že jsme mohli
využít více oddělených místností. Počasí bylo na tento
druh aktivity přímo ideální. Věřím, že to není naše
poslední návštěva. Byli jsme opravdu nadšení."

Markéta H.L., Březen 2019

"Na vaší chalupě se nám všem velice líbilo. Nadchlo nás spojení moderního vybavení s okolím chalupy. Velkorysé pojmutí prostorů pod střechou......cítili jsme se spolu a přece měl každý z nás prostor být chvilku sám. Využili jsme perličkovou koupel, kachlová kamna nás hřála v nepříznivých dnech a nocích. Vysočina nás obdarovala všemi tvářemi zimy, mrazivými mlhami i slunečními lyžovačkami, přestáli jsme i sněhovou bouři - zrovna když jsem utíkala pro zásoby k paní do Jednoty...Jarní prázdniny jsme si užili všichni, jak děti, tak dospělí. Super chalupa, krásné prostředí, milí lidé...jarní prázdniny se vyvedly. Vysočina je nádherná, chalupa plně vybavená pro dospělé i děti, nechyběl dětský koutek, postýlky i stoličky pro mrňata, výřivka, lovecký salonek s krbem pro večerní karban, celá skříňka deskových her, soubor okolních aktivit s mapkami, terasa na ranní kávičku, udírna,...skvělé, a to byla zima. Co teprve v létě, týden pobytu je málo. Zdravím Čechovy a děkujeme."

Monika F., Únor 2019

fullsizeoutput_1382a.jpeg

"Deskohraní" na Chalupě u Vipa

BF808930-F230-4389-81B6-522D6F171917.JPG
A8B8450D-3C1E-44CA-982C-6C08DF3CBB26.JPG
35E895F9-C583-4BEB-80AB-295D84E07591.JPG

2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Moc děkujeme za příjemný pobyt, velice příjemné prostředí i okolí."

Nikola K., Silvestr 2018

"Vánoce u Vás na chaloupce byly kouzelné - na Štědrý den ráno začalo sněžit - takže po x letech pro mě Vánoce v bílém oblečku. Chalupa je úžasná - krásná, hřejivá, čistá a útulná - všem ji moc doporučuji. Čistá, útulná, velká, světlá, hodně tepla z krbu i kamen....sníh na objednávku na Štědrý den, milá pozornost v podobě cukroví a lahve vína, stromeček a vůně Vánoc....to vše jsme našli - a děkujeme za krásné Vánoce! Rádi se vrátíme."

Jana H., Vánoce 2018

"Za mě byl pobyt náramný, nechtělo se domů. Vše, co jsme potřebovali, jsme našli. Chtěli bychom bystřicko prošlapat i v létě, ale letos už to nestihneme. Rádi se k Vám vrátíme."

Zuzana S., Vánoce 2018

"Naprosto nádherna chata. Doporučuju!"

Ilona P., podzim 2018

"Skvělé místo, vybavení, bezva hospůdka, možnosti výletů."

Radka J., 2018

"Naprosto úžasné. Majitelé moc milí lidé. Bez problemu pozdější check-out."

Janette P., podzim 2018

"Víkend na vaší chalupě byl skvělý. To, že počasí bylo vpravdě podzimní, nám vůbec nevadilo, alespoň jsme byli víc spolu. Psíci se stejně museli vyběhat, déšť nedéšť. Krajina je v okolí nádherná, tak možná znovu přijedeme."

Jana H., říjen 2018

"Chalupa je naprosto úžasná. Byli jsme moc spokojení. Velká zahrada, krytý bazén, velké vyžití pro děti. Neříkala bych tomu chalupa, ale vila😀V celém domě podlahové topení, krb, a pokoje čisté a super vyřešené. Můžu jedině doporučit pro rodiny s dětmi, pro velké party a tak.😊"

Dagmar Š., září 2018

"Na chate sa nám veľmi páčilo. Chata je výborne vybavená rovnako ako komunikácia s Vami bola výborná."

Robert G., září 2018

"Krásné ubytování, kousek všude, nádherná příroda. Jednání s majiteli na výbornou. Skvělá dovolená s dětmi."

Šárka P., srpen 2018

"Dovolená se nám moc líbila. Bylo to opravdu super. Bazén je největší pecka. Mohla bych v něm být od rána do večera. Byl to báječný relax. Vše čisté a voňavé.

Šárka K., srpen 2018

"Díky díky všem za krásnou báječnou zábavnou a pohodovou dovolenou 😘 . Lidé v Písečném jsou velmi příjemní a výborní hostitelé. Chalupa je velmi luxusně zařízená. Bazén se slanou vodou jsme ještě nezažili. Děti brečeli, že už to končí. Všem doporučujeme."

Michal J., srpen 2018

"Super dovolená pro všechny. My byly tři rodiny s dětmi a maximálně jsme si to užili :-) dům je nadstandartně vybaven a to i včetne zahrady a garáže. Nejlepší je samozřejmě bazén, ze kterého jsme skoro nevylezli :-D můžeme všem jen doporučit, určitě neuděláte chybu, když Chalupu u Vipa navštívíte :-) a komunikace s majitelkou a tchánem na výbornou :-)"

Jurij J., červenec 2018

"Krásná chalupa na velmi klidném místě! Domluva s majiteli a příbuznými byla výborná! Hezky jsme si to užili, počasí vyšlo na výbornou! Vybavení celé chalupy bylo nadstandartní!! Děti byly nadšené z času, který jsme trávili stále venku a večer padly únavou😃 Moc děkujeme, rádi se k Vám vrátíme!"

Yvona K., červenec 2018

"Vše bylo skvělé, nemáme nic co bychom mohli vytknout :-) My jsme si dovolenou maximálně užili a všem můžeme jen doporučit. Určitě jsme zde nebyli naposledy :-)"

Kateřina Š., červenec 2018

"Líbilo se nám u Vás a byli jsme spokojeni. Jezdíme po Česku a pronajímáme si chaty již několik let (cca 15 let). Vaše chata a prostředí kolem patří do „top 4“."

Petr B., červenec 2018

"Chalupa byla perfektní!! Moc se nám u Vás líbilo!"

Yvona K., červenec 2018

"Vše bylo podle webových stránek, úžasné pro rodiny s dětmi i partu přátel, bazén jsme využívali každý den, jelikož je zastřešený, okolí na výlety perfektní, komunikace s majiteli skvělá, chalupa vybavená vším, co je potřeba."

Petra, Jaro 2018

"Nemůžeme nic vytknout, chalupa a její vybavení je krásné, vše připravené a je nadstandardně vybavená. Máme srovnání s ostatními srovnatelnými subjekty. Okolí také nádherné."

Mirka K., červen 2018

"Byli jsme tu dvakrát na Velikonoce a byli jsme všichni moc spokojeni, děti i dospělí. Jednání majitelky na dálku funguje bezchybně a rychle a s jejich zástupci na místě zrovna tak. Je tu klid, možnost výletů do krásného okolí i možnost zůstat v místě u bazénu a na zahradě, což jsme my, díky období velikonoc, nevyužili. Určitě neváhejte a zamlouvejte !!!"

Renata J., Velikonoce 2017 a 2018

"Dovolená na Vaší chalupě byla perfektní, všichni byli maximálně spokojení. Váš tchán je velice příjemný a sympatický. Opravdu jsme byli nadšeni. Úžasná dovolená na báječné chatě s bazénem, grilem...přesně podle webových stránek. Byla to pohodička, klídek. Chata skvěle vybavená se vším, co je potřeba. Ani se nám nechtělo domů :-)  Ubytování na chalupě bylo perfektní, skvělé pro rodiny s dětmi i pro partu přátel, chata byla kompletně vybavená, klidné okolí, přesně jako na webu."

Petra S., Červen 2018

"Je to skvělá Chalupa, k dispozici bazén, Wi-Fi, průlezky, HD TV, kuchyň, 4 pokoje, salón, 2 koupelny a 2 záchody👍😎"

pan Š., Květen 2018

"Bylo u Vás moc hezky a opět jsme měli štěstí a vyšlo nám krásné počasí, takže jsme maximálně využili Váš bazén, který je perfektní. Byli jsme spokojeni. Děkujeme."

Hana F., Květen 2018

"Mockrát děkujeme, pobyt byl velmi příjemný!"

Jana D., Květen 2018

 

"Krásna, plne vybavená chata, úžasná záhrada a malebná krajina okolo. Veľmi odporúčam :) Užili sme si to."

Romana M., Květen 2018

"Čechovi, Velikonoce opět u vás strávené neměly jedinou chybu. Navzdor počasí, které hlásili, jsme se dešti vyhnuli a užili si, teple oblečeni, pěší výlety do okolí. Máte krásný, útulný dům a je nám všem v něm příjemně, teplo jak fyzicky, tak psychicky. Nashledanou a děkuji."

Renata J., Velikonoce 2018

"Ubytování v soukromí ve velké chatě s nadstandardním vybavením :-)"

​Žaneta B., jaro 2018

4933B6EC-84D7-4BF8-A6A2-A594E6932D82.JPG
D573F37C-B5AE-4815-AF59-F55A8501B899.JPG
7C2DCB36-D4E5-44B8-9499-D5AF3A742DF9.JPG
BB1D3C43-9797-4D89-91D6-2B2564FB7FD3.JPG
IMG_6563.jpg
6984B859-147E-46F0-8F97-01A81470FA39.JPG

 

 

 

"Úžasná chata! Pobyt u vás byl opravdu bez chybičky. V budoucnu bychom rádi chalupu ještě navštívili, tentokrát už asi v létě, jelikož ten bazén je opravdu lákavý :)"

Richard G., Silvestr 2017

"Skvěle vybavená chalupa včetně bazénu, grilu, altánu, interiéru, garáže i zahrady. Navíc s tichým a klidným prostředím."

paní L., Listopad 2017

"Pobyt jsme si opravdu užili. Pozitivní názory, určitě prostornost, vybavení, vše úžasné, pokoje, kuchyně, i dvě koupelny a dvě wc stačily, ani jsem se moc neprali))) Ocenili jsme i možnost grilování ryb a opékání buřtů i když zrovna nebylo moc hezky, ale víno nás zahřálo. Určitě chceme dojet i v květnu či červnu, až bude  v provozu bazén a budeme moci být venku. Skvělé bylo i to že se dalo zaparkovat bez problémů i když jsme měli dohromady 7 aut. Negativa: snad jen že to chtělo ještě o den déle a možná sedačka dole mohla být větší, nevešli jsme se všichni)))) néé, to je sranda, v pohodě, 12 lidí je prostě hodně))))."

       Radka P., Listopad 2017

2017

"Moc děkujeme, chalupa je nádherná a moc jsme si to tam užili. Věřím, že chalupu navštívíme
i v budoucnu. Nenapadá mě, co by na chalupě bylo potřeba vylepšit,podle mě je tam všeho dostatek."

                                                                                                 Petra A., Copy General, Říjen 2017

                                   "Váš dům v Písečném se nám moc líbil a na dovolené jsme si odpočinuli. Při
                                   výletech jsme okoukli lyžařské vleky v okolí. Protože jezdíme s dětmi, mohlo by
                                   to být zajímavé i v zimě. Budeme rádi, když Vás pro případné zajištění dalšího
                                   pobytu budeme moci kontaktovat i v budoucnu."

                                                                                                                     Martin Ž., srpen 2017

                                   "SKVĚLÉ, ÚŽASNÉ, BÁJEČNÉ no prostě FANTASTICKÉ ubytování!!! Všude Vašidokonalou chalupu                                                  doporučujeme!! Nechybělo nám absolutně nic, dospělí spokojení a děti nadšené!!"

                                                                                                                                                        Kateřina Š., Srpen 2017

"Krásná moderní chalupa na klidném místě s pěknou a prostornou

zahradou. Ideální pro rodinu i partu lidí. Sice nám nepřálo moc
počasí, ale i tak jsme využili parádní terasu na posezení a vyzkoušeli
udírnu. Navíc je chalupa za rozumnou cenu, určitě se sem ještě
vrátíme."

                                                             Veronika N., Květen 2017

"Byl to luxusní tyden, počasí nám přálo, takže deti užívaly bazén plnými doušky. Chalupa je moc krásná, byla jsem hrozně zvědavá na ložnice, protože na fotkách vypadaly velice zajímavě a skutečnost předčila moje očekávání. Bydlelo se nám krásně, pan Čech byl moc ochotný, paní prodavačka také. Prostě vše super, jen nás mrzí, ze už jsme museli domů. Úžasný byl i trávníček, miluju chodit bosá, takže jsem si pobyt na zahrade užívala všemi smysly (bosá, vykoupaná v bazénu, se sklenkou vychlazeneho  vínka ze sklípku, prostě co víc si přát)."

Martina K., Červenec/Srpen 2017

                                      "Moc děkujeme za možnost strávit dovolenou na Vaší chalupě. Chalupě opravdu není co vytknout, líbila                                         se nám chalupa samotná, tak i okolí s bazénem, který jsme využili každý den. Vše bylo perfektně                                                nachystáno. Určitě Vás budeme doporučovat."

Kristina S., Červenec 2017

                                      "Chata byla super, super, super! Moc spokojení, budeme jen doporučovat a chválit! Nádherná chata a                                            dovolená."

Václav O., Červenec 2017

                                      "Na chalupě se nám velice líbilo a myslím že jsme si to všichni krásně užili. Cyklo výlet nám také vyšel,                                       bazén i udírna s grilem výborné. Projeli jsme si okolí, Pernštejn, Eden, Zelenou Horu ve Žďáru, Karasín, Kunštát, cyklovýlet kolem Víru včetně mlýnku, Domanín lanové centrum. Rovněž jsme si užili kočovné                                       letní kino a pobavili se s místními včetně p. starosty. Velice děkujeme za pěkné přijetí a nádherný pobyt, moc se nám u Vás líbilo a rozhodně se k Vám ještě jednou vrátíme."

Stanislav H., Červenec 2017

 

"Pobyt u vás se nám moc líbil. Velice jsme si to užili - hlavně bazénu. Děti byly nadšené. Určitě pobyt u Vás zopakujeme. Moc děkujeme!"

Hana F., červen 2016

"Byli jsme moc spokojení. Chalupa je výtečně vybavená, počasí bylo téměř ideální, takže se nám podařilo využít i bazén a gril. Jezdíme takto již několik let a tohle bylo asi nejlepší ubytování. Jinak je vybavení účelné a čisté, což také nebývá vždy samozřejmostí. Okolí je krásné a určitě nás nemrzelo, že jsme si vybrali právě tohle místo. Ještě jednou děkujeme i tchánovi za vstřícnost a rádi Vás doporučíme svým přátelům." 

Irena K., červen 2017

"I když majitelé chalupu pronajímají teprve od loňského podzimu, máte dojem, že jednáte s profesionály. A přitom je jejich jednání velmi lidsky vřelé a příjemné. Chalupa je uvnitř osobitá, hodně velkoryse vybavená a to včetně kuchyně, bazén před terasou v upravené zahradě bonbónek. K tomu ráno čerstvé pečivo k snídani z obchodu hned naproti. Nádherné okolí k tomu. Vzpomínáme všichni na krásných pár dnů, od malých dětí až po devadesátiletou paní, která tu oslavila narozeniny, jsme byli moc spokojení. Jedna praktická důležitá poznámka nakonec: s invalidním vozíkem se lze lehce dostat do vstupních dveří a celého přízemí /kuchyň s jídelnou a obývací část, ložnice, koupelna/, zvládne se s ním bez problémů i vydlážděná část zahrady, pouze na záchod nutno dvou až tří kroků."

Dana L., konec května 2017

"Z víkendu na Vaší chalupě jsme byli všichni nadšeni. Vše zcela předčilo naše očekávání. Děkujeme a budeme jen doporučovat."

Hana Š., Květen 2017

"Krásná, prostorná, čistá chata s kompletním vybavením a nádherným okolím. Vřelý přístup majitelky i jejího tchána, který nám chatu předával. Určitě doporučujeme". 

Karel Č., Duben 2017

 

"Vaše chalupa má krásné okolí, dobré vybavení, teplo, soukromí. Nachodili jsme 30km a to i s dětmi, našli proutky na pomlázky, vajíčka obarvili v cibulových slupkách a užili si tradici s milými lidmi."

Renata J., Velikonoce 2017

"Velmi skvělé ubytování a okolí, pořádali jsme firemní meeting a všem se velmi líbily prostory. Pokoje vkusně a prakticky zařízené, využívali jsme možnost topit v krbu i kachlových kamnech - skvělá atmosféra. Podlahové topení v celém objektu zajistilo komfort. Vhodně zařízená kuchyně s jídelnou. Doporučuji všem, velká spokojenost. Děkujeme."

S pozdravem M.B., Institut Esthederm, únor 2017

"Nejlepší ubytování v Písečném, Bystřici a na Vysočině. Ubytování je velmi vkusně zařízeno a poskytuje neomezeně prostoru a poskytuje naprosté soukromí. My jsme lyžovali v Jimramově a Dalečíně (menší areály), ale lze i v Novém Městě n.M. Nákupy a stravování lze realizovat v blízké Bystřici n. P. Užívali jsme si vytápění krbem. Chceme se sem jednou vrátit."

Gabriela D., leden 2017

"Nově zrekonstruovaná a nově vybavená velká chata (dům), které nic nechybí."

Filip B., Silvestr 2016

"Prostorná, čistá chalupa. Plně vybavená kuchyň. Spousty parkovacích míst včetně garáže."

Jaromír H., Silvestr 2016

"Pěkná, nově zrekonstruovaná chata s krásnou zahradou. V letní sezóně k dispozici bazén, grill, udírna a velmi příjemné posezení. Ideální na dovolenou s dětmi nebo přáteli."

Zbyněk T., Silvestr 2016

"Vřele doporučuji!!! Byl jsem u zrodu stavby a byla to zábava, tak si ji užijte, když je vše hotovo a připraveno pro skvělý pobyt!!!"

David V., prosinec 2016

2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ubytování Chalupa u Vipa na stránce MegaUbytko.cz bylo ohodnoceno Vaším hostem.
Průměrné hodnocení: 10 / 10
Pozitiva ubytování: Krásná, plně zařízená chalupa a prostředí
Návrhy na vylepšení: vše perfektní

Petra S., září 2021

"Krásné ubytování, krásné zážitky pro děti, milá a komunikativní vesnička. Chalupa je perfektne vybavená. Těšíme se na příští návštěvu."

Rajmund, červen 2021

"Dobrý den, líbilo se nám opravdu moc a předpokládám, že se ještě uvidíme, což nejen podtrhne slovo líbilo, ale také ho povýší. . Ještě jednou moc děkuji i za účastníky, pouze mě mrzí, že jsme mohli zůstat pouze víkend, případný další pobyt by měl být delší. Hodnocení napíšu, i když to může znamenat menší množství volných termínů . Hezké léto."

Tomáš P., květen 2021

BBAFB23B-D140-4930-A6AE-5CF0BBECE3B7_1_201_a.heic
IMG_2727.jpeg
IMG_1569.jpeg
IMG_2675.jpeg
IMG_1567.jpeg
IMG_1568.jpeg

2020

"Krásný a velký dům. Vřelí majitelé. Mnoho prostoru a pěkné okolí. Kdyby při našem pobytu léto, tak bazén by byl jen třešinkou na dortu. Přeji plno rozumných hostů a krásný život na Vysočině =) "

Adam Z., říjen 2020

"Ještě jednou jsem chtěla moc poděkovat za chalupu u Vipa. Moc se nám tam všem líbilo a moc jsme si to užili. Velmi se omlouvám za veškeré problémy, které jsme vám způsobili a děkuji, že jste nám ve všem vyšla vstříc."

Hana S., září 2020

"Ještě jednou moc děkujeme. Byl to úžasný týden plný zábavy, výletů a hlavně rodinné pohody. Moc jsme si to s rodinami našich dcer užili. Vnoučata byla šťastná a spokojená a dospěláci taktéž. Mějte se krásně a někdy příště na viděnou."

Světla s rodinou, srpen 2020

"Dům, který je domovem pro všechny, kteří se zde rozhodnout strávit dovolenou. Útulné pokojíčky, vybavená kuchyně, koupelny bezkonkurenční, zahrada pro děti, mazlíčky, pro Vaše hry, na opalování a čtení knížky ve stinu pod borovicí. Bazén, gril a přenosné ohniště, ping pongový stůl. Dovoz uzeniny a masa až k vám, doporučení dostanete od majitelky a věrte tomu, stojí to za to. Je to zkrátka dokonalá “chaloupka” a úžasná dovolená a to díky majitelům a tomu že v tomto domě panuje rodinná pohoda. Určitě se vrátíme a moc děkujeme!"

Eva A., červenec 2020

"Velice hezké místo pro ubytování, skvělí majitelé a spousta hezké přírody kolem."

Tomáš B., červenec 2020

"Děkuji Vám za celou naší bandu. Nemám absolutně co vytknout. Chalupa je nádherná, vybavená snad do posledního detailu. Zahrada byla pro partu naších dětí taky skvělá, nenudil se vůbec nikdo a to je co říct, když nejmenšímu účastníkovi byl teprve rok. Vám osobně děkuji za vstřícnost a ochotu, se kterou jste o nás pečovala. Ze 100 bodů dávám 150! Přeji Vám krásný zbytek dnešního večera a třeba někdy, v budoucnu naviděnou :) "

Martina B., červenec 2020

"Byli jsme zde již podruhé a příští rok přijedeme zas. Moc se nám u vás líbilo."

Kadeřábkovi, Vlačihovi, Hurtovi, Janákovi a Kolářovi, červenec 2020

"Vielen Dank für schöne zeit, die wir hier verbringen hier können."

červen 2020

"Velice jsme byli s ubytováním na Vaší Chalupě u Vipa spokojení. Cítili jsme se u Vás jako doma. Vybavennost ubytování byla nejlepší, kde jsme doposud byli. Již jsem ubytování u Vás doporučila několika svým známým. :) Přeji Vám pěkné léto :) "

Lucie K., červen 2020

S radostí jsme na Chalupě u Vipa přivítali 20.června 2020 první hosty po uvolnění pravidel v souvislosti s onemocněním Covid-19 a jsme rádi, že jsme umožnili našim hostům odpočinek a relax po měsících pobytu doma. Velice si vážíme našich stálých hostů, kteří se k nám po roce opět podívali a strávili u nás pohodových 14 dní. :-)

"S ubytováním jsme byli spokojeni, nic nám nechybělo, splnilo to naše očekávání."

Květa H., leden 2020

2019

"Luxus, klid, skvělé vybaveni, prostornost, úžasně se tu spí a relaxuje😉👍"

Radka P., prosinec 2019 - leden 2020

"Chalupa je naprosto senzační a zahrada ideální pro rodiny s dětma. Moc se nám tu líbilo a rádi se vrátíme. Krajina kolem je kouzelná."

M.R., říjen 2019

"Pobyt jsme si moc užili. Chalupa se zahradou je krásná a krajina nádherná. I když jsme neměli moc času na poznání okolí myslím, že jsme toho prošli i tak hodně. Počasí jsme měli jako na objednávku. Vaši chaloupku určitě doporučíme známím a rádi se k Vám zase jednou podíváme."

Michaela R., říjen 2019

"Moc jsme si užili další deskoherní víkend u vás na Chalupě u Vipa. Jedni kamarádi se nám smáli, protože čekali, že to bude vážně "chalupa" a nakonec to byl takový luxusní plně vybavený dům. Nic nám nechybělo. Je skvělé, že je chalupa vybavená pro 14 lidí, je v ní dostatek židlí, nádobí a tak vůbec všeho. Už pomalu plánujeme, kdy na jaře přijedeme znovu. :) Všichni odjížděli nadšení."

Markéta H.L., říjen 2019

"U Vás bylo krásně, velmi si cením drobností, které jsme v chalupě měli k dispozici (fres press na kávu, bábovková forma - tu jsme využili :), dětské příbory, židličky, i ta malá v koupelně) úžasné.. Schody do podkroví jsou pravda příkřejší, ale mladí si s tím poradili :) Ještě jednou za vše děkujeme, a snad se všichni domluvíme a zase se u Vás sejdem."

Karin S., září 2019

Letní sezóna 2019 na Chalupě u Vipa byla úžasná.☀️ 😎 🏊‍♀️ 🏊‍♂️ 🚴🏻‍♀️ 🚴‍♂️ 🏡 🍉 🍓
Od začátku května do konce září jsme měli plně obsazeno a léto 2020 je nyní - v září 2019 - plně zarezervované. Někteří hosté se na chalupu opakovaně vrací a moc si toho vážíme. Je přijemné vědět, že vám Chalupa u Vipa, Písečné i okolí učarovalo a máte to tu rádi. Od května do září je v provozu venkovní bazén, který je podle reakcí návštěvníků největším hitem. Díky posuvnému zastřešení se voda stále ohřívá, pohodlné schody jsou bezpečné i pro ty nejmenší a hlavně - voda je bez chemie, čištěná přírodní cestou (solí). 
Na chalupě jsme během letního období přivítali více jak 230 hostů, z toho 60 dětí a navíc také 12 psích miláčků. Děkujeme všem za krásná slova a poděkování a také za potěšující e-maily, které jsou zde na této stránce. Na chalupě nám hosté zanechali na nástěnce i ručně psané vzkazy, o které bychom se rádi podělili. Věříme, že vás inspirují a přijedete se k nám do Písečného také podívat - ať už na víkend, nebo i na celý týden. Chalupa je v provozu celý rok. Děkujeme :-)

Markéta Čechová & rodina Čechová, Pokorná a Humplíková

fullsizeoutput_14481.jpeg
fullsizeoutput_14471.jpeg
fullsizeoutput_1447f.jpeg
fullsizeoutput_14484.jpeg
fullsizeoutput_1446c.jpeg
fullsizeoutput_14483.jpeg
fullsizeoutput_14482.jpeg
fullsizeoutput_14480.jpeg

"Děkuji za nás všechny za krásné chvilky strávené na Vaší chalupě. Velkou měrou přispěly ke zdaru celé akce. Poděkování i Vaší rodině."

Jaroslava P., září 2019

"Vše proběhlo v pořádku, byli jsme všechny rodiny velice spokojeni, 5 hvězdiček jsem poslal:) Nemám ani žádný návrh na zlepšení, protože připravený servis a zázemí bylo perfektní."

Martin K., září 2019

"Děkujeme za pobyt ve Vaší chalupě, líbilo se nám. Ubytování i bazén se nám moc líbil, počasí nám také celkem přálo."

Jan L., srpen 2019

"Moc vám děkujeme za možnost strávit jeden z nejúžasnějších týdnů v roce u vás. Společnou rodinnou dovolenou dokreslilo výborné prostředí vaší chaty, nemluvě o zahradě s trávníkem jako vatička, bazénem, udírnou.. Hřiště ve vsi jsme také využili a zašli i na pivo do místní hospůdky, kde panuje přátelská atmosféra. Obchůdek hned "za vraty" s ochotnou paní prodavačkou nám posloužil každý den. Výlety do okolí - na kole náročnější, ale když jsme chtěli oddychnout, tak jsme jeli kolem Vírské přehrady, Eden v Bystřici.., výhled od kostelíka nad Písečným.. balzám.. Pan Čech vyloženě vítací typ - výbornej a ochotnej pán. Prostě samé plus.. Moc vám děkujeme!!! Účastníci z Benešovska

Jitka H., srpen 2019

"Děkujeme za perfektní dovolenou, přijedeme zase! Ubytování je luxusní, zahrada krásná, udržovaná, bazén má 28st, je čistý, majitelé jsou moc milí lidé, okolí skvělé na vycházky."

Vlasta B., srpen 2019

"Krásná dovolená v čistém a příjemném prostředí. Nic nemělo chybu...... Děkujeme."

Blanka L., srpen 2019

"Chtěli bychom Vám poděkovat za naprosto úžasné ubytování. Navštívili jsme už hodně chat a chalup, ale žádná z nich nás nenadchla tak, jako ta Vaše. Dokonce i krátce po příjezdu zazněla žádost a zarezervování na dalších 10 let dopředu :)"

Tomáš Z., červenec 2019

"Pobyt v Písečném jsme si maximálně užili. Chalupa, včetně zahrady s bazénem, byla perfektně připravená a zajistila veškerý komfort. V parných dnech byl téměř nepřetržitě využíván bazén, ale i houpačky, klouzačka a večer posezení u grilu. Velmi příjemným překvapením byl Váš tip na Sportovní dětský den, který se v Písečném konal 21.7. Všechny děti, včetně nás dospělých, se zapojili do soutěží a strávili jsme tak úžasné odpoledne. Nezapomenutelným zážitkem byl výlet do Pekla Čertovina v Hlinsku. Celkově byl pobyt na Chalupě u Vipa velmi příjemný a všem se u Vás moc líbilo."

Tomáš M., červenec 2019

"Všechno bylo super! Moc Vám děkujeme, že jsem měla možnost oslavit narozeniny na vaší chalupě."

Kristina K, květen 2019

"Velmi děkujeme za skvělý pobyt u vás na chalupě. Věřím, že kromě bezvadné přípravy objektu, zahrady i bazénu jste měli zásluhu i na tom krásném počasí, které nás v Písečném provázelo. Srdečné loučení to jen podtrhlo. Přál bych si, aby každý Čech byl, nebo mohl být  tak v pohodě jako vy Čechovi. Moc pěkné ubytování, výbava i zahrada. V horkých dnech jsme všichni ocenili a hojně využívali bazén. Díky, díky, díky ♥♥♥♥♥ Děkuji za skvělý servis! Jezdíme takto s rodinou a přáteli už asi 5 let a v tomto jste nejlepší!"

Jindřich H., červenec 2019

"Amazing place to relax and enjoy the mountain atmosfere - Úžasné místo k relaxaci a vychutnání si horské atmosféry."

Moud Najjar (Dánská reprezentace závodu hosrkých kol v Novém Městě na Moravě), květen 2019

"Vsetko v poriadku, krasna chalupa, s nadhernym travnikom, s vyborne vybavenou kuchynou a dostatocnym priestorom. Domluva tiez fajn, kedze po nas nikto nebol, dal sa aj neskorsi odchod domluvit bez problemov."

Martin S., květen 2019

"Moc se těšíme na letošní dovolenou, komunikace s majiteli je bezchybná, fotky z této krásné chalupy slibují úžasnou dovolenou, recenze na toto místo jsou perfektní, chalupa je prostorná a komfortně zařízená, náš psí miláček jezevčík Snoopy je také vítán, takže už zbývá jen, aby nám vyšlo počasí a ta letošní dovolená nebude mít chybu😊."

majitel pejska Snoopy, léto 2019

"Ubytováním jsme byli nadšení. Čisté, voňavé, nadstandartně vybavené. Krásná zahrada. Nejde si stěžovat vůbec na nic."

Martin D., jaro 2019

"Čistota, lokace, příjemné jednání majitelů."

D.L. (rodina s dětmi), Květen 2019

"S ubytováním jsme byli nadšeni. Jedním slovem nádherné. I chalupa i zahrada. Děkujeme za ubytování."

Andrea D., Květen 2019

"Velikonoční pobyt na Chalupě u Vipa
se moc vydařil. Chalupa i zahrada
jsou nádherné a všichni včetně pejsků
byli velmi spokojení. Krásné je i okolí
a navíc vyšlo úžasně počasí. Chtěl jsem
moc poděkovat a myslím, že se k Vám
určitě někdy budeme chtít vrátit."

Jan S., Velikonoce 2019

"Chalupa byla fantastická. Všichni z ní byli nadšení.
Nic nám nechybělo. Děkujeme také ještě jednou za
možnost flexibilního příjezdu a odjezdu. Hráli jsme
celý víkend deskovky. Bylo moc fajn, že jsme mohli
využít více oddělených místností. Počasí bylo na tento
druh aktivity přímo ideální. Věřím, že to není naše
poslední návštěva. Byli jsme opravdu nadšení."

Markéta H.L., Březen 2019

"Na vaší chalupě se nám všem velice líbilo. Nadchlo nás spojení moderního vybavení s okolím chalupy. Velkorysé pojmutí prostorů pod střechou......cítili jsme se spolu a přece měl každý z nás prostor být chvilku sám. Využili jsme perličkovou koupel, kachlová kamna nás hřála v nepříznivých dnech a nocích. Vysočina nás obdarovala všemi tvářemi zimy, mrazivými mlhami i slunečními lyžovačkami, přestáli jsme i sněhovou bouři - zrovna když jsem utíkala pro zásoby k paní do Jednoty...Jarní prázdniny jsme si užili všichni, jak děti, tak dospělí. Super chalupa, krásné prostředí, milí lidé...jarní prázdniny se vyvedly. Vysočina je nádherná, chalupa plně vybavená pro dospělé i děti, nechyběl dětský koutek, postýlky i stoličky pro mrňata, výřivka, lovecký salonek s krbem pro večerní karban, celá skříňka deskových her, soubor okolních aktivit s mapkami, terasa na ranní kávičku, udírna,...skvělé, a to byla zima. Co teprve v létě, týden pobytu je málo. Zdravím Čechovy a děkujeme."

Monika F., Únor 2019

fullsizeoutput_1382a.jpeg

"Deskohraní" na Chalupě u Vipa

BF808930-F230-4389-81B6-522D6F171917.JPG
A8B8450D-3C1E-44CA-982C-6C08DF3CBB26.JPG
35E895F9-C583-4BEB-80AB-295D84E07591.JPG

2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Moc děkujeme za příjemný pobyt, velice příjemné prostředí i okolí."

Nikola K., Silvestr 2018

"Vánoce u Vás na chaloupce byly kouzelné - na Štědrý den ráno začalo sněžit - takže po x letech pro mě Vánoce v bílém oblečku. Chalupa je úžasná - krásná, hřejivá, čistá a útulná - všem ji moc doporučuji. Čistá, útulná, velká, světlá, hodně tepla z krbu i kamen....sníh na objednávku na Štědrý den, milá pozornost v podobě cukroví a lahve vína, stromeček a vůně Vánoc....to vše jsme našli - a děkujeme za krásné Vánoce! Rádi se vrátíme."

Jana H., Vánoce 2018

"Za mě byl pobyt náramný, nechtělo se domů. Vše, co jsme potřebovali, jsme našli. Chtěli bychom bystřicko prošlapat i v létě, ale letos už to nestihneme. Rádi se k Vám vrátíme."

Zuzana S., Vánoce 2018

"Naprosto nádherna chata. Doporučuju!"

Ilona P., podzim 2018

"Skvělé místo, vybavení, bezva hospůdka, možnosti výletů."

Radka J., 2018

"Naprosto úžasné. Majitelé moc milí lidé. Bez problemu pozdější check-out."

Janette P., podzim 2018

"Víkend na vaší chalupě byl skvělý. To, že počasí bylo vpravdě podzimní, nám vůbec nevadilo, alespoň jsme byli víc spolu. Psíci se stejně museli vyběhat, déšť nedéšť. Krajina je v okolí nádherná, tak možná znovu přijedeme."

Jana H., říjen 2018

"Chalupa je naprosto úžasná. Byli jsme moc spokojení. Velká zahrada, krytý bazén, velké vyžití pro děti. Neříkala bych tomu chalupa, ale vila😀V celém domě podlahové topení, krb, a pokoje čisté a super vyřešené. Můžu jedině doporučit pro rodiny s dětmi, pro velké party a tak.😊"

Dagmar Š., září 2018

"Na chate sa nám veľmi páčilo. Chata je výborne vybavená rovnako ako komunikácia s Vami bola výborná."

Robert G., září 2018

"Krásné ubytování, kousek všude, nádherná příroda. Jednání s majiteli na výbornou. Skvělá dovolená s dětmi."

Šárka P., srpen 2018

"Dovolená se nám moc líbila. Bylo to opravdu super. Bazén je největší pecka. Mohla bych v něm být od rána do večera. Byl to báječný relax. Vše čisté a voňavé.

Šárka K., srpen 2018

"Díky díky všem za krásnou báječnou zábavnou a pohodovou dovolenou 😘 . Lidé v Písečném jsou velmi příjemní a výborní hostitelé. Chalupa je velmi luxusně zařízená. Bazén se slanou vodou jsme ještě nezažili. Děti brečeli, že už to končí. Všem doporučujeme."

Michal J., srpen 2018

"Super dovolená pro všechny. My byly tři rodiny s dětmi a maximálně jsme si to užili :-) dům je nadstandartně vybaven a to i včetne zahrady a garáže. Nejlepší je samozřejmě bazén, ze kterého jsme skoro nevylezli :-D můžeme všem jen doporučit, určitě neuděláte chybu, když Chalupu u Vipa navštívíte :-) a komunikace s majitelkou a tchánem na výbornou :-)"

Jurij J., červenec 2018

"Krásná chalupa na velmi klidném místě! Domluva s majiteli a příbuznými byla výborná! Hezky jsme si to užili, počasí vyšlo na výbornou! Vybavení celé chalupy bylo nadstandartní!! Děti byly nadšené z času, který jsme trávili stále venku a večer padly únavou😃 Moc děkujeme, rádi se k Vám vrátíme!"

Yvona K., červenec 2018

"Vše bylo skvělé, nemáme nic co bychom mohli vytknout :-) My jsme si dovolenou maximálně užili a všem můžeme jen doporučit. Určitě jsme zde nebyli naposledy :-)"

Kateřina Š., červenec 2018

"Líbilo se nám u Vás a byli jsme spokojeni. Jezdíme po Česku a pronajímáme si chaty již několik let (cca 15 let). Vaše chata a prostředí kolem patří do „top 4“."

Petr B., červenec 2018

"Chalupa byla perfektní!! Moc se nám u Vás líbilo!"

Yvona K., červenec 2018

"Vše bylo podle webových stránek, úžasné pro rodiny s dětmi i partu přátel, bazén jsme využívali každý den, jelikož je zastřešený, okolí na výlety perfektní, komunikace s majiteli skvělá, chalupa vybavená vším, co je potřeba."

Petra, Jaro 2018

"Nemůžeme nic vytknout, chalupa a její vybavení je krásné, vše připravené a je nadstandardně vybavená. Máme srovnání s ostatními srovnatelnými subjekty. Okolí také nádherné."

Mirka K., červen 2018

"Byli jsme tu dvakrát na Velikonoce a byli jsme všichni moc spokojeni, děti i dospělí. Jednání majitelky na dálku funguje bezchybně a rychle a s jejich zástupci na místě zrovna tak. Je tu klid, možnost výletů do krásného okolí i možnost zůstat v místě u bazénu a na zahradě, což jsme my, díky období velikonoc, nevyužili. Určitě neváhejte a zamlouvejte !!!"

Renata J., Velikonoce 2017 a 2018

"Dovolená na Vaší chalupě byla perfektní, všichni byli maximálně spokojení. Váš tchán je velice příjemný a sympatický. Opravdu jsme byli nadšeni. Úžasná dovolená na báječné chatě s bazénem, grilem...přesně podle webových stránek. Byla to pohodička, klídek. Chata skvěle vybavená se vším, co je potřeba. Ani se nám nechtělo domů :-)  Ubytování na chalupě bylo perfektní, skvělé pro rodiny s dětmi i pro partu přátel, chata byla kompletně vybavená, klidné okolí, přesně jako na webu."

Petra S., Červen 2018

"Je to skvělá Chalupa, k dispozici bazén, Wi-Fi, průlezky, HD TV, kuchyň, 4 pokoje, salón, 2 koupelny a 2 záchody👍😎"

pan Š., Květen 2018

"Bylo u Vás moc hezky a opět jsme měli štěstí a vyšlo nám krásné počasí, takže jsme maximálně využili Váš bazén, který je perfektní. Byli jsme spokojeni. Děkujeme."

Hana F., Květen 2018

"Mockrát děkujeme, pobyt byl velmi příjemný!"

Jana D., Květen 2018

 

"Krásna, plne vybavená chata, úžasná záhrada a malebná krajina okolo. Veľmi odporúčam :) Užili sme si to."

Romana M., Květen 2018

"Čechovi, Velikonoce opět u vás strávené neměly jedinou chybu. Navzdor počasí, které hlásili, jsme se dešti vyhnuli a užili si, teple oblečeni, pěší výlety do okolí. Máte krásný, útulný dům a je nám všem v něm příjemně, teplo jak fyzicky, tak psychicky. Nashledanou a děkuji."

Renata J., Velikonoce 2018

"Ubytování v soukromí ve velké chatě s nadstandardním vybavením :-)"

​Žaneta B., jaro 2018

4933B6EC-84D7-4BF8-A6A2-A594E6932D82.JPG
D573F37C-B5AE-4815-AF59-F55A8501B899.JPG
7C2DCB36-D4E5-44B8-9499-D5AF3A742DF9.JPG
BB1D3C43-9797-4D89-91D6-2B2564FB7FD3.JPG
IMG_6563.jpg
6984B859-147E-46F0-8F97-01A81470FA39.JPG

 

 

 

"Úžasná chata! Pobyt u vás byl opravdu bez chybičky. V budoucnu bychom rádi chalupu ještě navštívili, tentokrát už asi v létě, jelikož ten bazén je opravdu lákavý :)"